BOŚ kolejny raz obniża ceny kredytów mieszkaniowych

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2010-09-09

BOŚ kolejny raz obniża ceny kredytów mieszkaniowych

Już po raz szósty w tym roku Bank Ochrony Środowiska obniża ceny kredytów mieszkaniowych. Do końca września klienci mogą liczyć na niższą prowizję oraz brak prowizji przygotowawczej. To oznacza spore oszczędności.


Nowa oferta Banku Ochrony Środowiska zakłada obniżenie marży pożyczek i kredytów hipotecznych dla kwot powyżej 150 tys. zł o 0,3 p.p. oraz o 0,15 p.p. przy zachowaniu takich samych warunków dla kredytów denominowanych w euro. Przy zobowiązaniach wyższych niż 150 tys. zł BOŚ Bank nie będzie także pobierał prowizji przygotowawczej.

Dla kredytobiorcy promocja oznacza oszczędności rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Na przykład, przy kredycie w wysokości 200 tys. złotych zaciąganym w złotówkach na okres 30 lat i spłacanym w równych ratach, obniżenie marży o 0,3 p.p. – z poziomu 1,8 proc. do 1,5 proc. – powoduje, że odsetki będą mniejsze aż o ponad 13 tys. zł. – Konsekwentnie podążamy za rynkiem i oczekiwaniami klientów. Przypomnę, że niedawno wprowadziliśmy do oferty ekologiczny kredyt hipoteczny – preferencyjny dla osób decydujących się na zastosowanie w nieruchomości rozwiązań chroniących środowisko. Oczywiście cały czas oferujemy klientom także 3-letnie wakacje kredytowe, możliwość sfinansowania 100 proc. wartości nieruchomości i rozłożenie spłaty na okres 50 lat – mówi Marek Serafiński, wiceprezes Banku Ochrony Środowiska.

Promocyjne warunki kredytowe skierowane są do osób, które zdecydują się otworzyć w BOŚ rachunek osobisty i zadeklarują na niego stałe wpływy oraz wykupią ubezpieczenie nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych w TU Europa (dowolny wariant). Spełnienie tych warunków nie musi wcale wiązać się z dodatkowymi kosztami – wręcz przeciwnie. 1 września do oferty BOŚ dołączyło bowiem Konto bez Kantów z Programem Premiowym – rachunek, który pozwala klientom zarabiać na dokonywanych operacjach. I tak za wykonany przelew klient otrzymuje 1 zł, na zlecenie stałe oraz każde wydane za pomocą karty płatniczej 100 zł – 1 zł, a za ustalone polecenie zapłaty – aż 3 zł. W sumie na rachunku można zyskać aż 60 zł miesięcznie, czyli 720 zł w skali roku.
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.