Citi Handlowy czeka na studentów – wystartował nabór na praktyki letnie

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-03-15

Citi Handlowy czeka na studentów – wystartował nabór na praktyki letnie

Citi Handlowy, jak i spółki Citi w Polsce, czyli Citi Service Center, rozpoczęły nabór do tegorocznej, edycji Programu Praktyk Letnich.
Praktyki letnie to nie tylko 11 tygodni inspirującej pracy i projektów w różnych obszarach biznesowych od bankowości korporacyjnej przez detaliczną po zarządzanie ryzykiem czy operacje i technologie, ale także szkolenia i orginalne projekty – takim był w 2011 roku lipdub. Wszystko to przekłada się na wysoką popularność programu – w 2012 zgłosiło się ponad 2000 chętnych.

"Praktyki Letnie, to doskonała szansa na poznanie firmy od kulis, nawiązanie relacji, zdobycie konkretnej wiedzy i umiejętności. I to ma sens -  co potwierdzają sami praktykanci w ankietach, dając najwyższe noty za praktyczną wiedzę, którą dzielą się nasi eksperci ze studentami oraz świetną atmosferę pracy. Dużo pozytywnych ocen zbiera też wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem, którym rozpoczynamy każdą edycję praktyk. Bankowa Fundacja im Kronenberga jest liderem wolontariatu pracowniczego w kraju, stąd naturalne jest, że chcemy tą ideą dzielić się ze studentami." - mówi Joanna Grzeszkowska Dyrektor Biura Wizerunku Pracodawcy Citi Handlowy, odpowiedzialna za Program Praktyk Letnich.

Formularze aplikacji udostępnione są na stronie Banku w zakładce Kariera. Termin nadsyłania upływa 14 kwietnia. Zasady programu Praktyk Letnich oraz wymaganiach wobec kandydatów są dostępne na stronie www.citihandlowy.pl/kariera w zakładce "Student". W Citi Handlowy i Citi Service Center dla najlepszych praktykantów istnieją możliwości stałej pracy po Programie. Dodatkową okazją do spotkania z przedstawicielami Citi Handlowy i CSC są właśnie odbywające się targi pracy. W najbliższych tygodniach będą obecni na Dniach Kariery w Krakowie, Targach ATP w Łodzi oraz na spotkaniu Kierunek Bank w Szkole Głównej Handlowej.

Citi Handlowy i Citi Service Center należą do grona najlepszych pracodawców w kraju, co zostało potwierdzone certyfikatem "Top Employers Polska 2013". Więcej o ofercie Banku jako pracodawcy można zobaczyć na bankowym kanale Citi Handlowy na youtube, pod linkiem: www.youtube.pl/citihandlowy w zakładce "Kariera w banku".

Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.