Citi Handlowy konsekwentnie numerem 1 na rynku transakcji walutowych według magazynu Euromoney.

Dziś jest: Czwartek, 23 maja 2019, Imieniny: Emilii, Iwony
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-05-21

Citi Handlowy konsekwentnie numerem 1 na rynku transakcji walutowych według magazynu Euromoney.

Citi Handlowy po raz piąty z rzędu zwyciężył w rankingu FX brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney z najwyższym udziałem w obrotach walutowych z klientami korporacyjnymi i instytucjami finansowymi.
Bank prawie dwukrotnie przebił zdobywcę drugiego miejsca. Pozycję lidera bank utrzymuje także w segmencie korporacji, gdzie wygrywa czwarty rok z rzędu.

W organizowanym rokrocznie rankingu biorą udział banki z czołówki światowych finansów. Rankingi sygnowane marką Euromoney wyrobiły sobie międzynarodową renomę i stanowią rzetelny raport na temat stanu branży, jak i wiarygodny certyfikat jakości od klientów. Kolejność w rankingu jest całkowicie uzależniona od głosów klientów, którzy wypełniając anonimowe ankiety informacjami o współpracy z danym bankiem, wpływają na finalną kolejność w zestawieniu.

"- Nagroda Euromoney potwierdza już to, co pokazaliśmy w ostatnim raporcie finansowym za I kwartał – rekordowy wynik na działalności skarbcowej. Za tym sukcesem stoją trzy czynniki. Po pierwsze nasz znakomity zespół; po drugie unikatowe na polskim rynku globalne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy zaufanym partnerem dla klientów, i wreszcie po trzecie – stabilnie rosnący biznes.- skomentował wygraną w rankingu prezes Citi Handlowy, Sławomir S. Sikora.

Jak powiedział Misbah Shah Wiceprezes Zarządu Citi Handlowy:
" - Uznanie klientów cieszy. A wygrana piąty rok z rzędu to szczególny powód do dumy całego zespołu Citi Handlowy. Zawsze podkreślamy, że o wartości rankingu Euromoney, decyduje jego przejrzysta metodologia, która odzwierciedla sytuację na rynku FX bazując na czystych statystykach. Nasza pozycja jest silna od lat, i dostarczając klientom usługi na najwyższym światowym poziomie dbamy o to, aby tak pozostało".

Citi Handlowy był pierwszym bankiem w Polsce, który zaoferował klientom elektroniczną platformę walutową czy możliwość składania transakcji typu "order". Ta funkcja pozwala złożyć na platformie CitiFX Pulse zlecenia zakupu lub sprzedaży waluty po określonym kursie. Kiedy wyznaczony kurs zostaje osiągnięty transakcja realizowana jest automatycznie. W rezultacie platforma Citi Handlowy daje firmom dostęp do kwotowań 24 godziny na dobę.

Kluczowe dla popularności platformy CitiFX Pulse jest nieograniczony dostęp do kwotowań w czasie rzeczywistym oraz wyjątkowy na rynku zestaw aż 700 par walut. Dodatkowo na platformie zamieszczono informacje z rynku walutowego, pieniężnego i surowcowego oraz raporty, komentarze analityków banku i dealerów Pionu Skarbu.


Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.