Citi Handlowy na rzecz promocji golfa w Polsce.

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-03-20

Citi Handlowy na rzecz promocji golfa w Polsce.

Citi Handlowy kontynuuje współpracę z PZG i po raz trzeci z rzędu jako sponsor strategiczny będzie zaangażowany w cykl imprez golfowych w rozpoczynającym się wkrótce sezonie pod nazwą Citi Handlowy Polish Championships.
Udział Banku w tej inicjatywie ma już kilkuletnią historię, a ponadto jest spójny z działaniami grupy Citi, która także wspiera golf na poziomie globalnym.

- "Nasi klienci i pracownicy Banku doceniają atmosferę i zasady golfa od dawna – pamiętam pierwsze turnieje czy rozgrywki jeszcze z lat '90. Grono menedżerów Banku i jego partnerów biznesowych to najlepsi ambasadorzy gry w golfa, stąd naturalnie przychodzi nam to łączyć z instytucjonalną współpracą z PZG." – powiedział Piotr Kosno, Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych Citi Handlowy, dodając, że: "Kiedy w 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z PZG kierowaliśmy się głębokim przekonaniem o atrakcyjności tego sportu, znanego wąskiemu gronu Polaków. Dziś ta grupa stale rośnie, golf dołączył do listy dyscyplin olimpijskich, widzimy więc progres, na którym nam zależało.Jest jeszcze dużo do zrobienia na tym polu, ale wierzymy, że ten piękny sport zachęci do siebie Polaków".

Citi Handlowy wspiera golfa w Polsce, wpisując się w strategię Citigroup, która jest inwestorem strategicznym Banku Citi Handlowy. Na poziomie globalnym Citi wspiera golfa poprzez udział w inicjatywach takie jak np. Golf Roots City Project realizowany podczas londyńskiej Olimpiady we współpracy z the Golf Foundation czy Ryders Cup. Ponadto Citi od 2009 roku jest pierwszym Globalnym Partnerem Presidents Cup i wspiera turniej, którego zwycięzcy przeznaczają wygrane nagrody na rzecz wybranej przez siebie instytucji dobroczynnej.

Citi Handlowy Polish Championships to cykl golfowych mistrzostw Polski. W jego skład wchodzi 11 turniejów z serii mistrzostw kraju. Sezon zainaugurują mistrzostwa Polski match play, rozegrane w dniach 17-19 maja na lubuskim obiekcie Kalinowe Pola.

Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.