Citi Handlowy odwiedza studentów z wykładami

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2012-04-17

Citi Handlowy odwiedza studentów z wykładami

W kwietniu Citi Handlowy będzie gościł na kilku uczelniach w kraju z wykładami bankowych ekspertów przygotowanymi dla młodych ludzi. Pierwsze spotkanie już 18 kwietnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kolejne w Łodzi i Warszawie.

To kontynuacja ubiegłorocznych spotkań ze studentami, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wielu uczestników wróciło później do banku w ramach praktyk lub innych programów stażowych.

Pierwsze spotkania zaplanowano na uczelniach w północnej części kraju.18 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbędzie się warsztat na temat płatności mobilnych zatytułowany: „Czy gotówka to już przeszłość? Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystywany jest pieniądz elektroniczny!”, na którym uczestnicy dowiedzą się więcej o formach płatności mobilnych oraz płatności odmiejscowionych takich jak karty przedpłacone czy systemy beznośnikowego pieniądza elektronicznego.

Natomiast 20 kwietnia przedstawiciele banku zapoznają studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z zasadami inwestycji w ramachkonferencji Święto Pieniądza organizowanej przez Koło Naukowe Inwestorów UWM w Olsztynie.

24 kwietnia Citi Handlowy zagości na Akademii Kompetencji Uniwersytetu Łódzkiego, a 27 tego samego miesiąca wygłosi wykład na warszawskiej SGH.

Więcej o miejscach i terminach tych spotkań oraz możliwość zapisów na stronie www.citihandlowy.pl/kariera Citi Handlowy należy do grona najlepszych pracodawców w kraju, co zostało potwierdzone certyfikatem "Top Employers Polska 2012". Więcej na ten temat w filmie na bankowym kanale Citi Handlowy na youtube,pl: http://www.youtube.com/watch?v=zS6ba4eu_1E&list=PLC82160B029D1092D&index=2&feature=plpp_video
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.