Nowe konto dla mikrofirm w BOŚ Banku.

Dziś jest: Czwartek, 23 maja 2019, Imieniny: Emilii, Iwony
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-05-15

Nowe konto dla mikrofirm w BOŚ Banku.

Bank Ochrony Środowiska wprowadził nowy rachunek dla mikrofirm - Konto Elastyczne z dwiema taryfami.
Firmy o niewielkiej skali działalności, dla których koszty związane z obsługą bankową mają duże znaczenie, mogą postawić na Taryfę Oszczędną – i korzystać m.in. z bezpłatnego prowadzenia konta oraz wybranych transakcji finansowych. Z kolei Taryfa Optymalna premiuje aktywność – w ramach tej oferty przedsiębiorca otrzymuje m.in. pakiet 100 bezpłatnych przelewów miesięcznie.

Mikroprzedsiębiorcom, którzy nie wykonują dużej liczby transakcji i korzystają z rachunku w podstawowym zakresie, BOŚ Bank proponuje Konto Elastyczne z Taryfą Oszczędną. W ramach tej oferty, Klient nie płaci za prowadzenie rachunku bieżącego, a ponadto otrzymuje możliwość bezpłatnego korzystania z usług bankowości elektronicznej, bezpłatnych przelewów elektronicznych do ZUS i US. Do tego dochodzą korzyści w postaci dodatkowych 5 bezpłatnych elektronicznych przelewów zewnętrznych, innych niż przelewy do ZUS i US. Przelewy po przekroczeniu tego limitu kosztują tylko 1,50 zł za przelew. W każdym miesiącu posiadacz rachunku może raz wpłacić i raz wypłacić gotówkę z konta bieżącego bez opłat.

Konto Elastyczne z Taryfą Optymalną skrojone jest natomiast na potrzeby przedsiębiorców aktywnie korzystające z rachunku firmowego. W tym przypadku opłata miesięczna za prowadzenie rachunku wynosi 40 zł. W zamian jednak przedsiębiorca otrzymuje kilka istotnych korzyści. Środki zgromadzone na rachunku – do kwoty 15 tys. zł -  są oprocentowane – stawka wynosi 2,5 proc. Ponadto bezpłatnych jest 100 elektronicznych przelewów zewnętrznych w miesiącu (kolejne są za złotówkę) i 10 wpłat oraz 10 wypłat gotówkowych. Taryfa ta, podobnie jak w przypadku wariantu "oszczędnego" oferuje darmową obsługę konta elektronicznego i bezpłatne przelewy do ZUS i US.

W obu taryfach wydanie pierwszej karty debetowej do rachunku kosztuje 30 zł za rok. Przedsiębiorca nie musi jednak tych kosztów ponosić. Opłata naliczana jest z dołu i nie jest pobierana jeżeli wysokość transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu wyniosła min. 400 zł.
 
Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.