e-wnioskuj z Bankiem Ochrony Środowiska

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2010-05-11

e-wnioskuj z Bankiem Ochrony Środowiska

Od maja korporacyjni Klienci BOŚ nie będą musieli wychodzić z biura, by przekazać dokumenty doradcy. W BOŚ Banku rusza aplikacja e-Wniosek, wykorzystująca kwalifikowany podpis elektroniczny.


Nowoczesne narzędzie dedykowane jest firmom prowadzącym pełną księgowość, czyli Klientom biznesowym oraz instytucjom sektora finansów publicznych. Za jego pośrednictwem, bez straty czasu, zainteresowani będą mogli wnioskować o kredyty obrotowe i inwestycyjne.

Wystarczy wejść na stronę banku, gdzie znajduje się link do podstrony e-Wniosku, który pozwala przesłać pełną dokumentację niezbędną do otrzymania decyzji kredytowej. Sygnowany kwalifikowanym podpisem elektronicznym formularz otrzyma wówczas swój numer, który zostanie przesyłany na adres e-mail, określony w formularzu kontaktowym. Dzięki temu Klient będzie mógł śledzić na bieżąco status sprawy. Zgłoszenie, poprzez system informatyczny, trafi do doradcy bankowego, który po zapoznaniu się z sytuacją klienta, skontaktuje się z nim i udzieli odpowiedzi. Obecnie w aplikacji e-Wniosek dostępne są trzy formularze: wniosek o udzielenie kredytu, oświadczenie współmałżonka oraz formularz pozwalający na dołączenie dowolnego dokumentu. Nowoczesny kanał komunikacji pozwala na przesłanie pism dotyczących istoty działalności (np. statut spółki, koncesje, KRS), dokumentów sporządzanych przez Klienta (np. sprawozdania finansowe) i innych wymaganych przez procedury banku (np. zaświadczenia ZUS, pisma US).

– Nowa aplikacja to bezsprzecznie ogromne udogodnienie dla przedsiębiorców. Wykorzystanie nowoczesnego narzędzia pozwoli na szybkie wnioskowanie o kredyty bez wychodzenia z firmy, z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę – tłumaczy Daria Pawęda, Naczelnik Wydziału Bankowości Elektronicznej Banku Ochrony Środowiska. Elektroniczna forma dokumentu pozwala także na szybkie przesyłanie informacji w systemie bankowym, a to wiąże się z krótszym czasem gromadzenia dokumentacji i skutkuje krótszym czasem rozpatrywania wniosku kredytowego. Oszczędność czasu to najważniejsza zaleta e-Wniosku, ale nie jedyna. W związku z ograniczeniem ilości papierowych dokumentów jest to również działanie na rzecz ochrony lasów i środowiska, na co BOŚ Bank zwraca szczególną uwagę.

Przesłanie wniosku jest bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że wysłanie formularza nie jest równoznaczne z umową kredytową, która jest zawierana dopiero po rozpatrzeniu wniosku.

Źródło: Materiały prasowe
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.