Łatwo dostępne bankomaty tam, gdzie ich potrzebujesz – zobacz, gdzie je znajdziesz

Dziś jest: Sobota, 8 maja 2021, Imieniny: Stanisława, Wiktora
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2016-07-05

Łatwo dostępne bankomaty tam, gdzie ich potrzebujesz – zobacz, gdzie je znajdziesz

Ile razy zdarzyło Ci się podczas regulowania rachunku usłyszeć: „Przepraszam bardzo, ale mamy awarię terminala płatniczego, przyjmujemy tylko gotówkę”? Zapewne nie jeden raz, ponieważ problemy z płatnością elektroniczną w naszym kraju wciąż są niestety bardzo powszechne. Pomimo postępu technologicznego i ogromnego rozwoju bankowości elektronicznej, możemy również spotkać się z miejscami, w których nadal nie da się płacić w inny sposób niż tylko za pomocą gotówki.

Co zrobić w takiej sytuacji, gdy w naszym portfelu znajduje się wyłącznie karta płatnicza lub kredytowa, nawet bez żadnego przysłowiowego „grosika”? Oczywiście trzeba bezzwłocznie poszukać najbliższego bankomatu.

Gotówkowe wsparcie w każdej sytuacji

O tym, że bankomat powinien znajdować się w łatwo dostępnym miejscu zapewne wie każdy z nas. I właśnie z tego powodu, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, także tym znajdującym się w podróży, firma Cardtronics połączyła swoje siły z takimi firmami jak między innymi Shell, tworząc łatwo dostępną sieć bankomatów Cashzone rozmieszczonych w różnych punktach na terenie całego kraju.

Dzięki temu bez względu na to, w którym miejscu Polski się znajdujemy, w łatwy i szybki sposób możemy wybrać potrzebną sumę pieniędzy. Takie rozwiązanie sprawia, że wybierając się w podróż lub przebywając w obcym mieście już nie musimy obawiać się o to, co zrobić, jeśli nie będzie można w danym miejscu zapłacić kartą, bowiem w kilka chwil możemy odwiedzić najbliższy bankomat Cashzone i cieszyć się wygodą bez żadnych ograniczeń. 

Rozwiązania w wykonaniu „ludzi od bankomatów”

„Ludzie od bankomatów”, jak sami siebie określają specjaliści firmy Cardtronics, opracowali niezwykle wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki w postaci wspomnianych bankomatów Cashzone. Korzystanie z nich nie tylko jest proste, ale także w pełni bezpieczne, czego gwarantem jest ogromne doświadczenie firmy Cardtronics, zdobywane w wielu krajach zarówno na terenie Europy jak i poza jej granicami.

Co więcej, korzystnie z bankomatów Cashzone jest bardzo wygodne, ponieważ dzięki nominałom zaczynającym się już od kwoty 10 złotych, każdy może podjąć ilość gotówki dostosowaną ściśle do swoich potrzeb. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie i idealne dla wszystkich osób, które z powodów bezpieczeństwa nie lubią nosić dużej sumy pieniędzy w portfelu.

Gdzie je znaleźć?

Dla pełnej wygody i komfortu korzystania bankomaty Cashzone umieszczone zostały na stacjach benzynowych Shell i Statoil oraz w wielu innych punktach usługowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. To rozwiązanie jest niezwykle przydatne zwłaszcza w podróży, ponieważ podczas drogi niejednokrotnie w różnych sytuacjach losowych konieczne jest dokonanie płatności wyłączenie za pośrednictwem gotówki. Dzięki umieszczeniu bankomatów w takich strategicznych miejscach możemy nie tylko uzupełnić zapasy paliwa potrzebne do dalszej podróży, ale także swoje gotówkowe braki po to, by móc cieszyć się pełnym komfortem.

Aby jeszcze bardziej ułatwić poszukiwania najbliższego bankomatu Cashzone, na oficjalnej stronie internetowej firmy Cardtronics dostępnej pod adresem http://www.cashzone-pl.com/poznaj zamieszczono niezwykle praktyczną wyszukiwarkę, która pomoże zlokalizować bankomat w pobliżu miejsca, w którym się znajdujemy. Dzięki temu już nie musimy szukać go krążąc po często nieznanej okolicy. Wystarczy, że w zaciszu swojego samochodu wpiszemy w wyszukiwarkę swoje położenie, by już po kilku sekundach otrzymać dokładne położenie najbliższego punktu, w którym możemy podjąć potrzebną gotówkę. Lokalizację najbliższego bankomatu Cashzone możemy również w szybki i wygodny sposób odszukać na mapach Google.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.