Nowy system premiowy dla posiadaczy Konta bez Kantów w BOŚ. Więcej możliwości uzyskania premii w BOŚ.

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-04-11

Nowy system premiowy dla posiadaczy Konta bez Kantów w BOŚ. Więcej możliwości uzyskania premii w BOŚ.

Bank Ochrony Środowiska rozbudował system premiowania w ramach Konta bez Kantów. Obecnie dostępne są dwa moduły: jeden dedykowany jest Klientom aktywnie korzystającym z kart płatniczych, zarówno debetowych jak i kredytowych, natomiast drugi premiuje osoby aktywnie korzystające z posiadanego ROR.

Nagroda za skuteczne polecenie rachunku nowemu Klientowi, bonus za przelew z innego banku czy ekstra środki wypłacane w zamian za korzystanie z wybranych produktów kredytowych – to nowości, które pojawiają się w dwóch programach premiowych powiązanych z Kontem bez Kantów (KbK) w BOŚ Banku.

W ramach nowej oferty dostępny jest program "Aktywna Karta". Wszyscy Klienci zakładający obecnie rachunek KbK obejmowani są nim automatycznie. Natomiast dotychczasowi posiadacze tego konta uczestniczą w programie "Aktywny ROR", który jest odświeżoną wersją poprzedniego systemu bonusowego. Istotne jest także to, że każdy z Klientów może przejść z jednego programu do drugiego, a cała operacja jest bezpłatna (warto wszakże pamiętać, że w ciągu jednego miesiąca można korzystać z zalet tylko jednego programu). Ponadto maksymalna kwota premii miesięcznej wzrosła z 60 zł do 700 zł.

Program "Aktywna Karta" premiuje uczestników często korzystających z kart płatniczych. Klient otrzymuje bowiem 1 zł za każde pełne 100 zł wydane kartą, zarówno debetową, jak i kredytową. Transakcje sumują się, a to oznacza, że nie ma znaczenia, czy płatność kartą w sklepie wynosiła np. 55 zł (czyli mniej od wspomnianego progu), czy 1090. Ich łączna wartość to 1145, co oznacza, że posiadacz KbK uzyskuje prawo do 11 zł premii.

W programie "Aktywna Karta" można zarabiać także na przelewach przychodzących z innych banków (premiowany jest jeden najwyższy transfer, a bonus może wynieść nawet 10 zł). Nagradzane jest też korzystanie z pożyczki w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem, pożyczki hipotecznej, kredytu hipotecznego oraz karty kredytowej – bonus wynosi 10 zł miesięcznie i wypłacany jest przez rok. Bank zachęca również do polecania konta innym Klientom i wypłaca rekomendującym ekstra bonus. Wynosi on, co miesiąc, 10 proc. wartości premii za aktywność na koncie wypracowaną przez posiadacza KbK, który założył rachunek z polecenia.

W programie "Aktywny ROR" nawiązującym do dotychczasowego systemu bonusowego, premiowane są, podobnie jak dotychczas, przelewy, a w tym zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Wartość transferu nie może być jednak niższa niż 100 zł. Jeżeli przelewy realizowane są na ten sam rachunek, to niezależnie od ich liczby, wypłacany jest tylko pojedynczy bonus (1 zł za przelew lub zlecenie stałe, 3 zł za polecenie zapłaty). Płatności kartą w sklepach premiowane są od każdych pełnych 200 wydanych złotych.

Lista premiowa uwzględnia również korzystanie z tych samych produktów bankowych co w programie "Aktywna Karta". Takie same zasady obowiązują także w przypadku polecania nowych Klientów.

Miesięczny koszt prowadzenia KbK wynosi 10 zł. Dodatkowo Bank pobiera 3 zł za korzystanie z karty debetowej. Bezpłatne są natomiast wypłaty z bankomatów w całej Polsce, przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Premie w programach"

"Aktywna Karta"
 • 1 zł za pełne 100 zł wydane kartą debetową,
 • 1 zł za pełne 100 zł wydane kartą kredytową,
 • do 10 zł za przelew o najwyższej kwocie w miesiącu, przychodzący z innego banku,
 • 10 zł przez okres 12 miesięcy za skorzystanie z pożyczki w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym,
 • 10 zł przez okres 12 miesięcy za skorzystanie z pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem, kredytu/pożyczki hipotecznej lub karty kredytowej,
 • 10% wartości premii naliczonych na Koncie nowego Klienta, który otworzy je w BOŚ Banku w wyniku rekomendacji obecnego Klienta, z wyłączeniem Premii za polecenie otwarcia Konta przez nowego Klienta.

"Aktywny ROR"
 • 1 zł za każdy zrealizowany za pośrednictwem usługi bankowości internetowej BOŚBank24 Twoje e-Konto przelew na doładowanie telefonu komórkowego w wysokości nie niższej niż 50 zł,
 • 1 zł za każdy inny zrealizowany przelew lub zlecenie stałe w wysokości nie niższej niż 100 zł na unikalne w danym miesiącu numery rachunków, maksymalnie 10 zł,
 • 3 zł za zrealizowane polecenie zapłaty – maksymalnie 15 zł,
 • 1 zł za pełne 200 zł wydane kartą debetową,
 • 2 zł za pełne 200 zł wydane kartą kredytową VISA,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BOŚ Banku dokonane kartami płatniczymi wydanymi przez wydawcę innego niż BOŚ, maksymalnie 15 zł,
 • 10 zł przez okres 12 miesięcy za skorzystanie z pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem, kredytu/pożyczki hipotecznej lub karty kredytowej,
 • 10 zł przez okres 12 miesięcy za skorzystanie z pożyczki w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym;
 • do 10 zł za przelew o najwyższej kwocie w miesiącu, przychodzący z innego banku,
 • 10% wartości premii naliczonych na Koncie Nowego Klienta, który otworzy je w BOŚ Banku w wyniku rekomendacji obecnego Klienta, z wyłączeniem Premii za polecenie otwarcia Konta przez nowego Klienta.

Więcej informacji i szczegółów na temat wypłaty premii na www.bosbank.pl

Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.