Przelewy za jednym stuknięciem telefonów (Konkurs Citi Handlowy)

Dziś jest: Czwartek, 9 kwietnia 2020, Imieniny: Marii, Marcina
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2012-04-13

Przelewy za jednym stuknięciem telefonów (Konkurs Citi Handlowy)

10 kwietnia ruszył konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów”. Uczestnicy konkursu, będący jednocześnie posiadaczami konta osobistego Citi Handlowy, korzystając z usługi Bump To Transfer zbierają punkty, dzięki którym mogą wygrać nagrody.

Bump To Transfer to przełomowa na rynku usługa, umożliwiająca realizację przelewu z wykorzystaniem smartfonów. Pozwala na przesłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego poprzez "stuknięcie się" telefonami, mówi Paweł Tatomir, starszy specjalista ds. produktów w Biurze Rozwoju Bankowości Mobilnej. Poprzez organizowanie takich akcji jak konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów” chcemy by coraz więcej klientów przekonywało się do takiej formy transferów. Rozwiązanie B2T stanowi doskonały przykład „fun bankingu”, jest nie tylko proste, przyjazne i bezpieczne, ale także- jak wynika z naszego doświadczenia- bardzo zabawne, dodaje.

Konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów” polega na zbieraniu punktów konkursowych, które przyznawane są za transakcje przychodzące i wychodzące dokonane za pomocą usługi B2T, dostępnej w aplikacji Citi Mobile na iPhone’y oraz smartfony z systemem operacyjnym Android. Za przelewy zrealizowane w danym dniu konkursowym uczestnik otrzymuje jeden punkt. Jeśli chce ich zdobyć więcej, powinien dokonywać transakcji każdorazowo z inną osobą. Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe edycje. W każdej z nich osoba, która otrzyma największą liczbę punktów otrzymuje smartfon Samsung Galaxy S II, a pozostali uczestnicy, którzy zajęli miejsca od 2 do 21 – podwójne bilety do Multikina na wybrany film. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu do konkursu znajdują się na stronie:www.mobilneprezenty.pl

Rozwiązanie Bump To Transfer zostało stworzone w duchu "społecznościowym". Pozwala na szybkie przesyłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego przez "stuknięcie się" telefonami. Do zrealizowania takiego przelewu wystarczy, że klienci Citi Handlowy:

Krok 1: zalogują się do Citi Mobile i klikną na ikonkę "B2T"
Krok 2: Wybiorą odpowiednią opcję "Wysyłam środki" (nadawca przelewu) lub "Otrzymuję środki" (odbiorca przelewu)
Krok 3: wpiszą swój nickname (dowolny wyraz identyfikujący odbiorcę / nadawcę - może być np. pseudonim lub imię). Nadawca wpisze kwotę przelewu i zaznaczy, z którego konta chce przelać swoje pieniądze. Odbiorca zaznaczy z kolei, na które konto wysyłane pieniądze mają wpłynąć.
Krok 4: Odbiorca i nadawca "zderzają się" / "stukają się" telefonami ("BUMP")
Krok 5: Klienci akceptują połączenie między swoimi kontami. Dokonują potwierdzenie przesłania / odbioru przelewu. Po potwierdzeniu, pieniądze trafiają na konto odbiorcy przelewu.

Jak korzystać z aplikacji Bump To Transfer mozna zobaczyć również na instruktażowym filmie na kanale Citi Handlowy na Youtube.com.

http://www.youtube.com/watch?v=6uzHusNZsqs&feature=plcp&context=C485e6c0VDvjVQa1PpcFPYrNzYsY2aN9vHFLa4DcsWwvpJJBWAPRQ=
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.