Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku.

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-09-13

Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku.

Bez odsetek w pierwszym miesiącu i bez prowizji za pierwszy rok korzystania – w ramach "Pakietu na Start" Bank Ochrony Środowiska przygotował promocyjne warunki korzystania z pożyczki w ROR.
Najnowsza oferta BOŚ Banku powiązana jest z założeniem Konta bez Kantów, czyli rachunku z finansowymi bonusami wypłacanymi w zamian za korzystanie z wybranych produktów i usług bankowych, m.in. przelewów, pożyczek, kart płatniczych.

Maksymalny limit pożyczki w ROR dostępnej w najnowszej ofercie BOŚ Banku wynosi 10 000 zł. Klienci, którzy skorzystają z promocji "Pakiet na Start", nie zapłacą prowizji przygotowawczej za pierwszy rok korzystania z przyznanego im limitu (standardowo jest to 1 proc. min. 30 zł). Ponadto w pierwszym miesiącu korzystania z pożyczki jej oprocentowanie jest zerowe (w kolejnych naliczana będzie standardowa stawka 16 proc. w skali roku).

Do uzyskania limitu w wysokości do 3700 zł wystarcza złożenie oświadczenia o zarobkach. Pożyczka udzielana jest "od ręki". W przypadku wyższych kwot należy dostarczyć historię rachunku, m.in. za ostatnie trzy miesiące.

Promocja "Pakiet na Start" powiązana jest z założeniem Konta bez Kantów i skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze ROR w Banku Ochrony Środowiska. Warty podkreślenia jest przy tym fakt, że Konto bez Kantów jest rachunkiem oferującym rozbudowany system bonusów finansowych. Jego posiadacze mogą korzystać z dwóch modułów premiowych: jeden dedykowany jest Klientom aktywnie korzystającym z kart płatniczych, zarówno debetowych jak i kredytowych, natomiast drugi premiuje osoby aktywnie korzystające z posiadanego ROR.

Z promocji "Pakiet na Start" można skorzystać do końca 2013 roku. Więcej informacji na www.bosbank.pl


Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.