Tnij rachunki za prąd. Kredyt z Mocą w BOŚ Banku – jak zmniejszyć stałe koszty w firmie.

Dziś jest: Środa, 23 października 2019, Imieniny: Teodora, Seweryna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2013-04-03

Tnij rachunki za prąd. Kredyt z Mocą w BOŚ Banku – jak zmniejszyć stałe koszty w firmie.

Bank Ochrony Środowiska wprowadza kolejną innowacyjną ofertę dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem płatności za energię elektryczną. W zamian za skorzystanie z Kredytu z Mocą finansującego zakup kompensatora mocy biernej, bank wypłaca przedsiębiorcy specjalna premię.
Firma zyskuje zatem podwójnie – nie tylko obniża koszty rachunków za prąd, ale dzięki bonusowi finalnie mniej płaci za kredytowanie.

Kredyt z Mocą w BOŚ Banku premiuje proekologiczne podejście do przedsiębiorczości – przedsiębiorcy finalizujący zakupy kompensatorów mocy biernej (urządzeń obniżających koszty związane z zużyciem prądu w firmach) otrzymują specjalny bonus, sięgający około 200 zł miesięcznie. Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku, rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.

Technologia kompensacji opłaca się już wówczas, gdy na rachunku powstają opłaty większe niż 200 zł miesięczne za energię bierną pobraną. Przykładowo, właściciel stacji paliw, poza oszczędnością wynikającą z obniżenia opłat za moc bierną, która miesięcznie wyniosłaby 600 zł, w zależności od warunków kredytu dodatkowo może otrzymać około 200 zł miesięcznej premii od Banku. Przy takim założeniu, przy instalacji kompensatora mocy biernej o wartości 12 000 zł oraz okresie kredytowania wynoszącym 3 lata, łączne trzyletnie oszczędności wynikające z uczestniczenia w promocji Kredytu z Mocą mogą wynieść ponad 14 000,00 zł (korzyści z niższych rachunków plus premia).

Skorzystanie z promocji Kredyt z Mocą polegającej na wypłacie premii przez BOŚ Bank powiązane jest z założeniem rachunku Konto Wyjątkowe Biznes Plus oraz uzyskaniem kredytu na zakup kompensatora mocy biernej. Premia, którą otrzymuje Klient, ustalana jest każdorazowo indywidualnie i przelewana na Konto Wyjątkowe Biznes Plus co miesiąc już po uruchomieniu kredytu. Wypłacana jest przez cały okres kredytowania.

Kredyt z Mocą to kolejny produkt BOŚ promujący racjonalne wykorzystanie energii. W ofercie Banku jest już m.in. Rachunek z Mocą. Jego Posiadacze mogą liczyć nawet na 50 tys. zł dofinansowania za skorzystanie z promocji Rachunek z Mocą.

Informacja prasowa


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.