Zalety posiadania karty Santander Consumer Bank

Dziś jest: Sobota, 8 maja 2021, Imieniny: Stanisława, Wiktora
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

2016-06-15

Zalety posiadania karty Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank w swojej ofercie ma kilka kart kredytowych, a są to: karta Comfort, karta Comfort Plus, TurboKARTA. Posiadanie każdej z tych kart niesie szereg zalet dla jej użytkowników. Można je otrzymać bez wychodzenia z domu, bądź od ręki w Oddziale Banku Santander Consumer Bank.

Szybkie i proste nabycie karty

Zdobycie karty Santander Consumer jest niezwykle proste i wygodne, możesz to zrobić przez Internet. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzisz czas, a decyzję o uzyskaniu otrzymasz nawet tego samego dnia. Nabywający kartę zapoznaje się z dokumentami przez Internet, sam decyduje, jak długo chce to robić.

Karta Santander i numer PIN do niej przesyłane są następnego dnia roboczego, po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu karty. Wszystkie dokumenty udostępniane są w wersji elektronicznej, odbiorca może je zapisać na swoim komputerze i jeżeli zaistnieje taka potrzeba wydrukować.

To klient decyduje, w jaki sposób chce zawrzeć umowę. Jeżeli będzie to robił za pośrednictwem firmy kurierskiej, również oszczędzi czas, dokumenty otrzyma w dogodnym dla siebie terminie.

Wygodne płatności za zakupy

Te karty kredytowe to stały dostęp do pieniędzy, a przy okazji wygodne płatności za zakupy. Karta umożliwi też wypłatę pieniędzy z bankomatu.

Posiadanie karty Comfort, karty Comfort Plus, TurboKARTY oraz karty Visa Media Markt i karty Visa SATURN daje szansę uzyskania dostępu do ofert promocyjnych Visa Oferty. Wystarczy zarejestrować swoją kartę Visa, aby w dalszej kolejności czerpać zyski z ofert partnerów programu, a oprócz tego zdobyć zwrot części pieniędzy.

Wśród kart oferowanych przez Santander Consumer Bank znajdują się ponadto karta Visa Media Markt i karta Visa SATURN, które dają dodatkowo możliwość zakupów na raty w wymienionych sklepach. Istnieje także szansa posługiwania się obiema kartami za darmo. W przypadku Visa TurboKARTY jej posiadacz zyskuje tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc i co szczególnie cenne – łatwe i wygodne płatności zbliżeniowe. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Santander.

Korzyści finansowe dla właścicieli kart

Eksploatujący karty kredytowe mają cenne korzyści finansowe. Plusem są tu niskie miesięczne opłaty za kartę i dogodne dla klientów możliwości jej spłaty, w tym spłaty karty w ratach. Godną uwagi ofertą jest opcja braku odsetek od spłaty i to nawet do 54 dni.

Karty Santander Consumer Bank są doskonałym prezentem dla rodziny – przygotowano specjalną ofertę dodatkowych kart dla bliskich.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.