Łatwo dostępne bankomaty tam, gdzie ich potrzebujesz – zobacz, gdzie je znajdziesz . Zalety posiadania karty Santander Consumer Bank. Podatek Belki a konto oszczędnościowe – co warto wiedzieć?. Ile kosztuje konto osobiste?. Jeden czy wiele banków?. Rekordowy rok Bankowości

Dziś jest: Środa, 7 grudnia 2022, Imieniny: Marcina, Ambrożego
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Banki

Banki

Łatwo dostępne bankomaty tam, gdzie ich potrzebujesz – zobacz, gdzie je znajdziesz

Ile razy zdarzyło Ci się podczas regulowania rachunku usłyszeć: „Przepraszam bardzo, ale mamy awarię terminala płatniczego, przyjmujemy tylko gotówkę”? Zapewne nie jeden raz, ponieważ problemy z płatnością elektroniczną w naszym kraju wciąż są niestety bardzo powszechne. Pomimo postępu technologicznego i ogromnego rozwoju bankowości elektronicznej, możemy również spotkać się z miejscami, w których nadal nie da się płacić w inny sposób niż tylko za pomocą gotówki.
» czytaj więcej

Banki

Zalety posiadania karty Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank w swojej ofercie ma kilka kart kredytowych, a są to: karta Comfort, karta Comfort Plus, TurboKARTA. Posiadanie każdej z tych kart niesie szereg zalet dla jej użytkowników. Można je otrzymać bez wychodzenia z domu, bądź od ręki w Oddziale Banku Santander Consumer Bank.
» czytaj więcej

Banki

Podatek Belki a konto oszczędnościowe – co warto wiedzieć?

Zdecydowałeś się na oszczędzanie, stawiając na standardowe rozwiązanie. Wybrałeś konto oszczędnościowe, licząc na pewne zyski. Pamiętaj jednak, że wysokość wypracowanych odsetek zostanie pomniejszona o podatek od zysków kapitałowych. Co trzeba o nim wiedzieć? Czy da się go uniknąć?
» czytaj więcej

Banki

Ile kosztuje konto osobiste?

Obecnie banki w reklamach lubią się chwalić, że ich konta są za darmo, że usługi na koncie są za darmo. Ale to nie jest prawda. Nawet, jeżeli opłata za konto jest równa 0 zł, dopłacamy za kartę, albo musimy mieć duże wpływy na konto.
» czytaj więcej

Banki

Jeden czy wiele banków?

Jeśli chodzi o banki czy instytucje finansowe, zdarza się, że rad udzielanych na ich temat jest tyle, ilu jest doradców. Jedni uważają, że nie warto przywiązywać się do jednej spółki, lecz być otwartym na wiele możliwości. Oponenci takiego myślenia wskazują natomiast na to, że trzymając się jednego banku, możemy tylko zyskać. Jak jest naprawdę? » czytaj więcej

Banki

Rekordowy rok Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium

W 2013 roku Bank Millennium odnotował rekordowe, dwucyfrowe wzrosty w segmencie przedsiębiorstw – zarówno w kategorii depozytów, jak i udzielonego finansowania. Kredyty dla przedsiębiorstw rosły w tempie blisko 4-krotnie szybszym niż rynek.
» czytaj więcej

Banki

Credit Agricole uatrakcyjnia oprocentowanie depozytów w ofercie standardowej.

Bank podwyższył oprocentowanie 12, a także 24 miesięcznych lokat. Wynosi ono w skali roku odpowiednio 3,20 proc. dla lokaty rocznej oraz 3,75 proc. dla dwuletniej i jest aktualnie jednym z najatrakcyjniejszych na rynku.
» czytaj więcej

Banki

Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku.

Bez odsetek w pierwszym miesiącu i bez prowizji za pierwszy rok korzystania – w ramach "Pakietu na Start" Bank Ochrony Środowiska przygotował promocyjne warunki korzystania z pożyczki w ROR.
» czytaj więcej

Banki

Tablet dla aktywnych rolników.

Konkursem "Rasowe konto i tablet do wygrania" bank Credit Agricole zachęca rolników do aktywnego korzystania z konta AGRICOLE. W promocji nagradza za wykonanie największej liczby transakcji bezgotówkowych i gotówkowych. Do konkursu będzie można również przystąpić 20-23 września w Bednarach, podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej – AGRO SHOW.
» czytaj więcej

Banki

Jak taniej tankować na stacjach benzynowych?

Średnia cena benzyny tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzrosła o ponad 30 gr. za litr. Na paliwie można jednak zaoszczędzić, wykorzystując do tego chociażby promocje oferowane przez niektóre banki.
» czytaj więcej

Banki

Wolontariusze Credit Agricole zrealizowali 15 projektów.

Właśnie zakończyła się 1. edycja programu grantowego Credit Agricole Bank Polska. Pracownicy - wolontariusze przy wsparciu banku zrealizowali 15 projektów. Dotyczyły one pomocy dzieciom, osobom starszych czy zwierzętom.
» czytaj więcej

Banki

BOŚ z najlepszym wakacyjnym kredytem gotówkowym według Comperii.

Wakacyjna pożyczka gotówkowa Banku Ochrony Środowiska została uznana za najlepszą w lipcowym rankingu kredytów gotówkowych przygotowanym przez porównywarkę Comperia.pl.
» czytaj więcej

Banki

Oszczędzaj z BOŚ Bankiem i płać niższe raty kredytowe. Ruszyła oferta "Zaparkuj swój kredyt" i zyskaj "Więcej za mniej".

Bank Ochrony Środowiska przygotował specjalną ofertę skierowana do Klientów, którzy chcą płacić niższe raty i jednocześnie myślą o regularnym oszczędzaniu.
» czytaj więcej

Banki

Na wakacje warto wykupić ubezpieczenie rowerowe.

Polacy coraz częściej wybierają rower zamiast auta czy komunikacji miejskiej. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiły się ubezpieczenia rowerowe, dzięki którym nie straszne będzie nam przebicie dętki, naprawa przerzutki czy nawet kradzież roweru.
» czytaj więcej

Banki

Bank Millennium uczy jak zabezpieczyć swoje finanse.

Wraz z początkiem lipca wystartowała ogólnopolska kampania edukacyjna Banku Millennium, która promuje wiedzę o wygodnych formach zabezpieczenia finansowego.
» czytaj więcej

Banki

"Gotówka na Wakacje" z Bankiem Ochrony Środowiska.

Bank Ochrony Środowiska obniżył blisko o połowę oprocentowanie pożyczki gotówkowej.
» czytaj więcej

Banki

Credit Agricole promuje usługi assistance w Multipakiecie.

Polacy coraz częściej korzystają z usług assistance, zwłaszcza tych, które oferują pomoc medyczną i techniczną, a także z ubezpieczeń, zapewniających pokrycie kosztów na wypadek drobnej kradzieży.
» czytaj więcej

Banki

Opiekun Rodziny – nowość dla odpowiedzialnych od BZ WBK-Aviva.

Z początkiem maja w ofercie Banku Zachodniego WBK S.A. pojawił się nowy produkt ubezpieczeniowy - przygotowany przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
» czytaj więcej

Banki

Program Inwestycyjny In Plus BZ WBK doceniony przez analityków.

Program Inwestycyjny In Plus BZ WBK zdecydowanie wyróżnia się poziomem opłat na tle konkurencji - do takich wniosków doszła firma Analizy Online1 po przebadaniu ofert 12 ubezpieczycieli oferujących ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe (UFK).
» czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy partnerem projektu "Czas na patriotyzm gospodarczy".

Debatą na Stadionie Narodowym został zainaugurowany projekt "Czas na patriotyzm gospodarczy" Pulsu Biznesu, którego partnerem jest Citi Handlowy. Udział banku w inicjatywie dziennika promującej nowy wymiar patriotyzmu gospodarczego, naturalnie wpisuje się w strategię Citi Handlowy.
» czytaj więcej

Banki

6% na Lokacie dla Aktywnych od Toyota Bank.

Aktywny tryb życia to nie tylko świetny sposób na poprawienie kondycji fizycznej, ale także i finansowej. Toyota Bank przygotował Lokatę dla Aktywnych, której oprocentowanie może w prosty sposób wynieść nawet 6% w skali roku.
» czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy konsekwentnie numerem 1 na rynku transakcji walutowych według magazynu Euromoney.

Citi Handlowy po raz piąty z rzędu zwyciężył w rankingu FX brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney z najwyższym udziałem w obrotach walutowych z klientami korporacyjnymi i instytucjami finansowymi.
» czytaj więcej

Banki

Expander wprowadza unikatową strukturę "Kwartet Gwiazd" i lokatę 7,1%.

Expander we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Warta przygotował trzyletni produkt strukturyzowany "Kwartet Gwiazd". Będzie to pierwszy w Polsce produkt, który umożliwi dostęp do 4 największych, znanych i cenionych na świecie funduszy przychodowych inwestujących w różne klasy aktywów.
» czytaj więcej

Banki

Aktualizacja oprocentowania lokat BOŚ Bank.

Od 15 maja 2013r. zmieniło się oprocentowanie lokat oferowanych w ramach bieżącej oferty sprzedażowej Banku Ochrony Środowiska. » czytaj więcej

Banki

Inwestycje w centrum uwagi – komentarze po Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Za nami ostatni dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To już piąta edycja tej imprezy o międzynarodowym zasięgu, która przyciągnęła środowiska biznesowe oraz reprezentację instytucji publicznych zarówno z kraju, jak i zagranicy.
» czytaj więcej

Banki

Nowe konto dla mikrofirm w BOŚ Banku.

Bank Ochrony Środowiska wprowadził nowy rachunek dla mikrofirm - Konto Elastyczne z dwiema taryfami.
» czytaj więcej

Banki

Credit Agricole rozpoczął subskrypcję produktu TOP 100 DYWIDENDA.

Od 13 maja Credit Agricole proponuje swoim klientom nowe ubezpieczenie z elementem inwestycyjnym. Produkt TOP 100 DYWIDENDA został przygotowany przez bank we współpracy ze spółką CALI Europe S.A. Oddział w Polsce.
» czytaj więcej

Banki

Wyniki Grupy BOŚ I kwartał.

Rośnie udział kredytów "eko" w portfelu Banku Ochrony Środowiska. Kwartalny zysk netto Grupy BOŚ wyższy o 40,8 proc.
» czytaj więcej

Banki

Credit Agricole sponsorem Przeglądu Nowego Kina Francuskiego.

Credit Agricole Bank Polska zaangażował się we wsparcie ogólnopolskiego Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. Tym samym bank podkreśla swoje francuskie korzenie i przynależność do Grupy Crédit Agricole, jednego z największych banków uniwersalnych w Europie.
» czytaj więcej

Banki

Credit Agricole finansuje zakup rolniczej ziemi.

Bank Credit Agricole wprowadził kolejny produkt dla rolników - kredyt inwestycyjny na zakup gruntów rolnych. Skorzystać z niego mogą również klienci planujący rozpocząć prowadzenie działalności rolniczej.
» czytaj więcej

Banki

Lokata Słoneczna w Banku Ochrony Środowiska.

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do oferty dwumiesięczną Lokatę Słoneczną. Stałe oprocentowanie depozytu, w przypadku zdeponowania nowych środków, wynosi 4 proc. w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł.
» czytaj więcej

Banki

Płać zbliżeniowo kartami Credit Agricole w Żabce lub Freshmarkecie i odbieraj eBony.

Klub Rabatowy Credit Agricole przygotował wspólnie z firmą Żabka Polska - właścicielem ponad 2900 sklepów Żabka i Freshmarket - specjalną promocję.
» czytaj więcej

Banki

Małym firmom będzie łatwiej o kredyt w banku.

Małe i średnie przedsiębiorstwa powinny szukać banków, których kredyty gwarantowane są przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Taką umowę podpisał właśnie Toyota Bank. Dzięki gwarancjom firmy będą mogły zwiększyć swoje szanse na otrzymanie finansowania.
» czytaj więcej

Banki

BGŻOptima - zmiana oprocentowania - lokata bezkarna.

Od dziś zmienia się oprocentowanie "Lokaty bezkarnej" w BGŻOptima.
» czytaj więcej

Banki

Promocja ekoFaktoringu w BOŚ Banku - laptop za 1 zł.

Bank Ochrony Środowiska rozpoczął drugą odsłonę specjalnej akcji promocyjnej wspierającej ekoFAKTORING. Klient, który podpisze umowę faktoringową otrzyma markowego laptopa za złotówkę. Dodatkowo, dzięki tej usłudze może zaoszczędzić w skali roku nawet ok. 20 tysięcy złotych.
» czytaj więcej

Banki

Oszczędzanie nie tylko dla krezusów.

Nie trzeba zarabiać kokosów aby zacząć oszczędzać. Zacząć można od drobnych kwot, wszak "nie od razu Rzym zbudowano" – pisze Michał Banach, ekspert Banku BGŻOptima.
» czytaj więcej

Banki

Dynamiczny wzrost faktoringu w BOŚ Banku.

Obroty z tytułu umów faktoringowych obsługiwanych przez BOŚ Bank wzrosły w pierwszym kwartale o blisko 50 proc. Wśród firm zrzeszonych w Polskim Związku Faktorów to trzeci wynik na rynku.
» czytaj więcej

Banki

Nowy system premiowy dla posiadaczy Konta bez Kantów w BOŚ. Więcej możliwości uzyskania premii w BOŚ.

Bank Ochrony Środowiska rozbudował system premiowania w ramach Konta bez Kantów. Obecnie dostępne są dwa moduły: jeden dedykowany jest Klientom aktywnie korzystającym z kart płatniczych, zarówno debetowych jak i kredytowych, natomiast drugi premiuje osoby aktywnie korzystające z posiadanego ROR.
» czytaj więcej

Banki

5 kroków do własnej firmy.

W dobie kryzysu założenie firmy może się okazać alternatywą dla etatu. Prowadzenie własnej działalności wymaga jednak samodyscypliny i determinacji, ważne jest także, by wiedzieć od czego zacząć.
» czytaj więcej

Banki

Płać z BOŚ i inwestuj w szlachetne kruszce z BOŚ Bankiem w sklepie Mennicy Polskiej. Bank Ochrony Środowiska rozszerza współpracę z Mennicą Polską

Przybywa produktów inwestycyjnych dostępnych dla Klientów Banku Ochrony Środowiska w dedykowanym specjalnie dla nich sklepie Mennicy Polskiej. Teraz obok sztabek złota na "półkach" tego internetowego sklepu ze szlachetnymi kruszcami znajdują się również sztabki srebra, a także złote monety oraz brylanty. Zakupy realizowane są w ramach usługi "Płać z BOŚ".
» czytaj więcej

Banki

Mieszkania się spełniają z bankiem Credit Agricole.

Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to najnowsza propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe. Promocja kredytu hipotecznego 3x0 potrwa do 30 czerwca 2013 r.
» czytaj więcej

Banki

Pożyczka przez telefon.

Żyjąc z dnia na dzień nie zastanawiamy się nad zmianami, które zachodzą, nad tym jak szybko świat posuwa się do przodu, jak wiele kwestii się zmieniło i już nigdy nie wróci do pierwotnego stanu.
» czytaj więcej

Banki

Tnij rachunki za prąd. Kredyt z Mocą w BOŚ Banku – jak zmniejszyć stałe koszty w firmie.

Bank Ochrony Środowiska wprowadza kolejną innowacyjną ofertę dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem płatności za energię elektryczną. W zamian za skorzystanie z Kredytu z Mocą finansującego zakup kompensatora mocy biernej, bank wypłaca przedsiębiorcy specjalna premię. » czytaj więcej

Banki

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku.

Bank Ochrony Środowiska promuje pożyczki gotówkowe. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.
» czytaj więcej

Banki

Piotr Kwiatkowski w zarządzie banku Credit Agricole.

Zarząd Credit Agricole Bank Polska (CABP) wzmocnił się o nowego członka. To efekt połączenia banku z Credit Agricole Corporate and Investment Bank Oddział w Polsce (CACIB).
» czytaj więcej

Banki

Nawet 200% więcej odsetek dla uczniów w Toyota Bank.

Bank uruchomił nową edycją konkursu "Bonus dla najlepszych". Młodzi klienci banku mogą otrzymać 100% lub 200% dodatkowych odsetek oraz e-karty na zakupy w internecie. Wystarczy pokazać dobre oceny na świadectwie.
» czytaj więcej

Banki

BOŚ ruszył z gwarancjami na bieżące finansowanie działalności firm.

W BOŚ Banku dostępne są już gwarancje de minimis zabezpieczające spłatę kredytów obrotowych zaciąganych przez mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa. Środki na ten cel są dystrybuowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach "Rządowego Programu wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw".
» czytaj więcej

Banki

Główny ekonomista w Credit Agricole Bank Polska.

Jakub Borowski obejmie z początkiem kwietnia stanowisko głównego ekonomisty i dyrektora Departamentu Analiz Makroekonomicznych w Credit Agricole Bank Polska. Będzie odpowiadał za analizy i prognozy dotyczące Polski, a także krajów Europy Środkowej.
» czytaj więcej

Banki

Pensję opłaca się przelewać na odpowiednie konta w banku.

Wszyscy, którzy zdecydują się przelewać swoje pensje na jedno z kont w Toyota Bank, otrzymają 200% dodatkowych odsetek na koncie osobistym.
» czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy na rzecz promocji golfa w Polsce.

Citi Handlowy kontynuuje współpracę z PZG i po raz trzeci z rzędu jako sponsor strategiczny będzie zaangażowany w cykl imprez golfowych w rozpoczynającym się wkrótce sezonie pod nazwą Citi Handlowy Polish Championships.
» czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy czeka na studentów – wystartował nabór na praktyki letnie

Citi Handlowy, jak i spółki Citi w Polsce, czyli Citi Service Center, rozpoczęły nabór do tegorocznej, edycji Programu Praktyk Letnich.
» czytaj więcej

Banki

Jak pozyskać elastyczne finansowanie dla własnej firmy?

Nigdy nie wiadomo, gdy nasza firma będzie potrzebować dodatkowych środków na działalność czy inwestycje. Dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw jest korzystanie z limitu w rachunku firmowym, który oferuje dostęp do gotówki w dowolnym momencie.
» czytaj więcej

Banki

Płać kartą Credit Agricole i zgarniaj nagrody.

Credit Agricole zaprasza posiadaczy swoich kart kredytowych do udziału w konkursie, w którym mogą wygrać 3 iPady mini tygodniowo, a w finale MacBook'a Pro, iPhone'a 5 i iPad'a.
» czytaj więcej

Banki

Bezpłatne konto dla rolników w Credit Agricole

Credit Agricole zaproponował rolnikom konto AGRICOLE z prostą tabelą opłat. Bank prowadzi konto bezpłatnie, a najpopularniejsze operacje bankowe kosztują 0 zł lub 1 zł. To kolejny produkt przygotowany specjalnie z myślą o segmencie klientów agrobiznesowych, który bank chce w tym roku mocno rozwijać.
» czytaj więcej

Banki

Wyższe kwoty pożyczek gotówkowych w BOŚ

Bank Ochrony Środowiska odświeżył ofertę pożyczek gotówkowych. Wzrosła m.in. maksymalna kwota pożyczki, wydłużony został też okres kredytowania. Nowe warunki obowiązują od 4 marca 2013 r. » czytaj więcej

Banki

Credit Agricole stawia na system poleceń

Credit Agricole – jako jedyny w Polsce - proponuje Limit Remontowy – innowacyjną formę finansowania wydatków związanych z remontem. Teraz do skorzystania z niej będą zachęcać także Ambasadorowie produktu. » czytaj więcej

Banki

Konkurs Najładniejsze Placówki Bankowe 2012

Organizowany przez Banking-Magazine konkurs "Najładniejsza placówka bankowa 2012" ma na celu wyłonienie najbardziej oryginalnej pod względem architektonicznym oraz wizualnym wystrojem wnętrza, stacjonarnej placówki/oddziału bankowego, zlokalizowanego na terytorium Państwa polskiego. » czytaj więcej

Banki

29 szans na podwojenie oszczędności w Credit Agricole

Loterią depozytową Credit Agricole zachęca do oszczędzania. W ciągu trzech miesięcy klienci będą mogli wygrać prawie półtora miliona zł. » czytaj więcej

Banki

Grupa Citi ma 200 lat – zobacz polską odsłonę globalnej kampanii 

Jeden bank,  dwie tradycje, 200 lat postępu” pod takim hasłem startuje w Polsce lokalna wersja międzynarodowej kampanii. Citi i Citi Handlowy celebrują w tym roku szczególną rocznicę: dwusetlecie powstania grupy Citi. Z tej okazji uruchomiona została specjalna strona internetowa www.citihandlowy.pl/200, z której można dowiedzieć się w jaki sposób zarówno Citi, jak i Citi Handlowy (istniejący już ponad 140 lat) wspierały wiele przełomowych przedsięwzięć i idei. » czytaj więcej

Banki

Ponad 40 tysięcy uczniów rywalizuje w konkursie Fundacji BOŚ

Ogólnopolska rywalizacja szkół w konkursie Fundacji BOŚ promującym racjonalne wykorzystywanie zasobów wodnych świata wchodzi w decydującą fazę. Szykuje się prawdziwe starcie regionów, bowiem do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się blisko 200 szkół z wszystkich województw kraju. Skala projektu jest bardzo duża – według organizatorów w ekorywalizacji bierze udział 41 tysięcy dzieci, najwięcej ze Śląska, Mazowsza i Wielkopolski. » czytaj więcej

Banki

Taksówką z FotoKasą

Od 16 maja klienci Citi Handlowy mogą realizować płatności za pomocą FotoKasy w taksówkach jednej z największych korporacji - MPT. » czytaj więcej

Banki

Wyniki Grupy BOŚ S.A. za I kwartał 2012

W I kwartale br. Grupa BOŚ S.A. osiągnęła zysk netto w wysokości 12,6 mln zł, który był » czytaj więcej

Banki

Citi mobile dla przeglądarek w nowej odsłonie

Wystartowała nowa wersja Citi Mobile dla przeglądarek. Od poniedziałku 23 kwietnia użytkownicy aplikacji mogą korzystać z nowej, udoskonalonej wersji. Zmianom uległa nie tylko kolorystyka i ikonografia, pojawiają sie też rozwiązania mające uczynić interfejs Citi Mobile jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjaznym. » czytaj więcej

Banki

Co wie o Tobie BIK?

Przed przyznaniem kredytu banki zazwyczaj dokładnie „prześwietlają” potencjalnych klientów, aby sprawdzić, czy są godni zaufania. Pomaga im w tym czujne oko owianego złą sławą Biura Informacji Kredytowej, czyli BIK-u. Jakie informacje o kredytobiorcach posiada i czy rzeczywiście jest się czego bać? » czytaj więcej

Banki

Fanpage Citimobile liderem w rankingu Socialbakers

Fanpage CitiMobile na portalu Facebook znalazł się na pierwszym miejscu » czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy "Pracujemy na Twoje konto"

Trwa kampania Citi Handlowy „Pracujemy na Twoje konto”, skierowana do klientów indywidualnych. Reklamy przedstawiające najważniejsze funkcjonalności konta CitiOne pojawiły się na najbardziej popularnych polskich portalach oraz billboard’ach i cityligth’ach w największych miastach w Polsce. Kampanii towarzyszy także specjalnie stworzona aplikacja na Facebooku, na profilu Rabatowcy oraz reklamy w aplikacjach na tabletach i smartfonach. » czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy wspiera firmy z Państwa Środka

Citi Handlowy jako wiodący bank dla korporacji jest partnerem chińskich firm wchodzących do Polski. Jednym z pierwszych przedsiębiorstw z Państwa Środka był Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), który współpracuje z bankiem od 8 lat. » czytaj więcej

Banki

Citi Handlowy odwiedza studentów z wykładami

W kwietniu Citi Handlowy będzie gościł na kilku uczelniach w kraju z wykładami bankowych ekspertów przygotowanymi dla młodych ludzi. Pierwsze spotkanie już 18 kwietnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kolejne w Łodzi i Warszawie. » czytaj więcej

Banki

Przelewy za jednym stuknięciem telefonów (Konkurs Citi Handlowy)

10 kwietnia ruszył konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów”. Uczestnicy konkursu, będący jednocześnie posiadaczami konta osobistego Citi Handlowy, korzystając z usługi Bump To Transfer zbierają punkty, dzięki którym mogą wygrać nagrody. » czytaj więcej

Banki

Bankowość korporacyjna wchodzi na Citi Mobile

Citi Handlowy, jeden z wiodących banków w obszarze rozwiązań bankowości mobilnej, przygotował wersję na telefony komórkowe dla swoich klientów korporacyjnych. Od kwietnia bankowość elektroniczna dla tego segmentu zyskuje nową funkcjonalność: CitiDirect Mobile. » czytaj więcej

Banki

Nowe, darmowe konto dla firm w BOŚ Banku

Dwa nowe konta dla firm oraz zmodyfikowana wersja dotychczasowego rachunku dla przedsiębiorców – Bank Ochrony Środowiska wprowadza kolejne zmiany w swojej ofercie. Od lutego firmy, które działają w oparciu o pełną księgowość nie dłużej niż rok, dostają w BOŚ Banku rachunek bieżący za darmo przez 18 miesięcy. » czytaj więcej

Banki

Internauci wybrali "Kredyt prostoliczony"

Credit Agricole Bank Polska otrzymał statuetkę „Złotego Bankiera” w trzeciej edycji plebiscytu zorganizowanego przez portal Bankier.pl oraz PayU S.A. To zaszczytne wyróżnienie otrzymał - decyzją internautów - za „Kredyt prostoliczony”. » czytaj więcej

Banki

Bankowe oferty dla zamożnych

Brak konieczności stania w długich kolejkach do bankowego okienka w zatłoczonych poczekalniach, indywidualnie przydzielony pracownik banku, który zna swojego klienta z imienia i nazwiska, concierge organizujący wakacje, czarna karta kredytowa w kieszeni – komu banki oferują takie udogodnienia? » czytaj więcej

Banki

Wyzwania polskich banków hipotecznych

Banki hipoteczne w Polsce funkcjonują na rynku od 1997 r. Jednak pomimo tak długiej obecności tych podmiotów w sektorze bankowym, nie posiadają one do tej pory silnie określonej pozycji, a rola kredytowania hipotecznego nie jest dostatecznie doceniona. W dalszym ciągu rynek listów zastawnych jest słabo rozwinięty, a banki hipoteczne, jako podmioty specjalistyczne, odgrywają niewielką rolę w finansowaniu nieruchomości. » czytaj więcej

Banki

BOŚ kolejny raz obniża ceny kredytów mieszkaniowych

Już po raz szósty w tym roku Bank Ochrony Środowiska obniża ceny kredytów mieszkaniowych. Do końca września klienci mogą liczyć na niższą prowizję oraz brak prowizji przygotowawczej. To oznacza spore oszczędności. » czytaj więcej

Banki

Za kulisami private banking

Osobisty doradca finansowy, concierge organizujący wakacje, platynowa karta kredytowa, oprocentowanie kredytu podlegające negocjacjom – to tylko kilka propozycji, z których mogą skorzystać klienci w ramach oferty private banking. W tym elitarnym gronie mogą się jednak znaleźć tylko nieliczni. Tym, których majątki nie opiewają na miliony złotych, ale którzy zarabiają powyżej średniej krajowej, banki na osłodę oferują personal banking. Czym różnią się od siebie te dwie oferty? » czytaj więcej

Banki

Szansa nie tylko dla banków hipotecznych, ale i inwestorów

Nowa szansa dla rozwoju banków hipotecznych oraz ekspansja instrumentów dłużnych na rynek finansowy? A może szansa pozyskania dodatkowego kapitału dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego? Jak powstanie nowego rynku obligacji wpłynie na działalność podmiotów gospodarczych. » czytaj więcej

Banki

Wealth management - nowa era bankowości?

W związku z rozwojem tzw. private bankingu, firmy zajmujące się najzamożniejszymi klientami, muszą dostosowywać swoją ofertę do tak wymagającego odbiorcy. Wiele firm poszerza więc swoją ofertę o wealth management, który jest swoistą odpowiedzią na zapotrzebowania rynku. » czytaj więcej

Banki

Bank Zachodni WBK zwiększa prowizje właścicielom placówek licencyjnych BZ WBK Partner

Od lipca właściciele placówek licencyjnych BZ WBK Partner mogą zarobić o 100 proc. więcej na prowizjach ze sprzedaży niektórych produktów bankowych. » czytaj więcej

Banki

Ekologiczna linia kredytowa w BOŚ Banku

30 mln euro na naprawę klimatu. W lipcu Bank Ochrony Środowiska wspólnie z niemieckim bankiem rządowym KfW uruchomił specjalną, ekologiczną linię kredytową „Kredyt z Klimatem” z pulą środków w wysokości 30 mln euro. BOŚ zakłada, że w ciągu najbliższych 10 lat inwestycje sfinansowane dzięki linii zredukują emisje CO2 o 1,5 mln ton. » czytaj więcej

Banki

Zmiany w oprocentowaniu lokat AIG Banku

Bank Zachodni WBK pogłębia proces unifikacji placówek partnerskich i własnych oddziałów bankowych, rozpoczęty na początku bieżącego roku. Projekt dąży do ujednolicenia całej sieci pod względem oferowanych usług i produktów. » czytaj więcej

Banki

BZ WBK integruje sieć partnerską i własnych oddziałów bankowych

Bank Zachodni WBK pogłębia proces unifikacji placówek partnerskich i własnych oddziałów bankowych, rozpoczęty na początku bieżącego roku. Projekt dąży do ujednolicenia całej sieci pod względem oferowanych usług i produktów. » czytaj więcej

Banki

Różne oferty kredytowe u doraców

Coraz więcej firm zajmuje się doradztwem finansowym i walczy o pozyskanie klienta Wraz ze wzrostem liczby konkurentów cena oferowanych usług spada. To teoria. Praktyka zaś jest taka, że wizyta u doradcy finansowego jest bezpłatna. » czytaj więcej

Banki

Obniżka cen kredytów mieszkaniowych w BOŚ. Po raz piąty!

Po niedawnych obniżkach marż kredytów hipotecznych w euro, teraz przyszedł czas na złotego. W Banku Ochrony Środowiska będą one niższe nawet o 0,5 proc. Bank planuje sprzedać do końca roku kredyty o wartości miliarda złotych.

» czytaj więcej

Banki

Bezpłatne konto firmowe w BOŚ

Bezpłatny rachunek firmowy w zamian za przelewy – Bank Ochrony Środowiska wprowadza kolejną modyfikację Konta Wyjątkowego Biznes, dedykowanego dla małych i średnich firm. Wcześniej BOŚ odszedł od usług pakietowych dla MSP – klienci sami wybierają powiązanych z kontem produkty i usługi. Jest to zgodne z nową filozofią Banku – przedsiębiorca płaci tylko za to, z czego korzysta. » czytaj więcej

Banki

BOŚ Bank dla klimatu

W sobotę, 15 maja, rusza drugi etap zalesiania obszaru ochrony siedlisk w Celestynowie koło Otwocka. W tym roku BOŚ posadzi 45 tys. drzew na powierzchni 9 ha. W ten sposób dokończy projekt kompensacji emisji CO2 banku. » czytaj więcej

Banki

e-wnioskuj z Bankiem Ochrony Środowiska

Od maja korporacyjni Klienci BOŚ nie będą musieli wychodzić z biura, by przekazać dokumenty doradcy. W BOŚ Banku rusza aplikacja e-Wniosek, wykorzystująca kwalifikowany podpis elektroniczny. » czytaj więcej

Banki

BOŚ zarobił blisko 20 mln zł

Zysk Banku Ochrony Środowiska w I kwartale 2010 r. wyniósł 19,5 mln zł – to niemal trzykrotnie więcej niż wynik uzyskany po pierwszych trzech miesiącach minionego roku. Na koniec marca suma bilansowa banku wyniosła 13,3 mld zł – w skali roku oznacza to wzrost o blisko 16 proc.
» czytaj więcej

Banki

Banki przyjmują zapisy na akcje PZU

Od 20 do 28 kwietnia trwają zapisy na akcje Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA. Największy polski ubezpieczyciel planuje debiut na GPW w okolicy 14 maja. Inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje w biurach maklerskich na terenie całego kraju - po cenie maksymalnej, która została ustalona na 312,50 PLN. » czytaj więcej

Banki

Nowoczesny faktoring w Banku Ochrony Środowiska

Z początkiem kwietnia Bank Ochrony Środowiska wprowadził do swojej oferty usługę faktoringu, której towarzyszy internetowy system BOŚFAKTOR. Gwarantuje on klientom stałą kontrolę nad wierzytelnościami oraz umożliwia kontakt z Bankiem 24 h. » czytaj więcej

Banki

Coraz więcej bankomatów bez prowizji

Z badania zleconego przez NBP wynika, że już 78% Polaków posiada konto bankowe. Dla porównania, jeszcze kilka lat temu rachunek osobisty miał tylko co drugi Polak. Ci, którzy nadal nie zdecydowali się na otworzenia konta, tłumaczą to między innymi wysokimi opłatami pobieranymi przez banki. Rzeczywiście, w ostatnim czasie instytucje finansowe zmieniały tabele opłat i prowizji na niekorzyść klientów, którzy w ten sposób płacili za depozytową wojnę. » czytaj więcej

Banki

50 mln euro do wzięcia w BOŚ

Bank Ochrony Środowiska podpisał w poniedziałek trzecią już z rzędu umowę z Bankiem Rozwoju Europy na finansowanie przedsięwzięć infrastrukturalnych. W ramach najnowszej linii – CEB3 – na tego typu inwestycje może trafić aż 50 mln euro. » czytaj więcej

Banki

Rekordowa liczba depozytów

Podczas prowadzonej od października do grudnia 2009 r. kampanii reklamowej połączonej z loterią promocyjną „Nadchodzi wielka wygrana” banki spółdzielcze skupione w Spółdzielczej Grupy Bankowej zebrały 835 mln depozytów. » czytaj więcej

Banki

Nowe rachunki z rodziny Symetria dla małych i średnich firm w Banku BPH

Bank BPH wprowadził nowe rachunki dla małych i średnich firm: Biznes Symetria oraz Biznes Symetria Active, które stanowią uzupełnienie oferty rachunku Biznes Symetria Pro. Skierowane są one do przedsiębiorców reprezentujących segment mikro, małych i średnich firm. W nowej ofercie każdy przedsiębiorca, bez względu na wielkość i formę prawną firmy, może wybrać ten rachunek, który w największym stopniu zaspokaja potrzeby wynikające ze specyfiki działalności firmy oraz liczby wykonywanych transakcji. » czytaj więcej

Banki

Jeszcze łatwiej przeniesiesz rachunek do mBanku

mBank wprowadził kolejne rozwiązania dla osób zmieniających rachunek bankowy. Od nowego roku zmiana banku jest jeszcze prostsza. » czytaj więcej

Banki

Zarabiaj i wygrywaj na lokacie

Promocje depozytów w bankach to nie tylko walka na oprocentowanie. W organizowanej po raz pierwszy wspólnej kampanii produktowej Spółdzielczej Grupy Bankowej i zrzeszenia Mazowieckiego Banku Regionalnego „Lokata z nagrodami” oprócz atrakcyjnego oprocentowania do wygrania jest wiele wartościowych nagród. » czytaj więcej

Banki

Podaruj bliskim wyjątkowe przeżycia z Noble Concierge

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Noble Concierge wprowadził specjalne Vouchery, upoważniające do skorzystania z wyjątkowych usług w dowolnie wybranym terminie. » czytaj więcej

Banki

ING jedną z najcenniejszych marek w Polsce

ING Bank Śląski zajął trzecie miejsce w rankingu najmocniejszych marek w kategorii instytucje finansowe. Ranking został przeprowadzony przez redakcję dziennika Rzeczpospolita. » czytaj więcej

Banki

Noble Bank – najlepszy według Gazety Bankowej

Noble Bank zajął pierwsze miejsce w konkursie Gazety Bankowej - Najlepsze Banki 2009 w kategorii małe i średnie banki. » czytaj więcej

Banki

W bankach są pieniądze na kredyty

Na podstawie lektury raportów kwartalnych banków można dojść do wniosku, że okres, w którym brakowało im środków na akcję kredytową definitywnie minął. Pieniądze są, ale może zabraknąć chęci. » czytaj więcej

Banki

Lokata Indeks na Zysk Banku Pekao SA - NASDAQ 100

W Banku Pekao SA rozpoczęła się subskrypcja lokaty strukturyzowanej Indeks na Zysk - „NASDAQ 100". Lokata oferowana jest klientom Private Banking Banku Pekao SA. » czytaj więcej

Banki

Raport tygodniowy Inwestycje.pl: Jesienna ofensywa banków

Po wakacyjnym przestoju banki wracają do swojej zwykłej aktywności. Deponentom proponują nowe lokaty i produkty strukturyzowane, a kredytobiorcom- niższe prowizje i korzystniejsze warunki spłaty kredytów mieszkaniowych. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych? » czytaj więcej

Banki

Polecaj mBank i zgarniaj nagrody!

mBank rozpoczął kolejną edycję konkursu, w której Klienci polecający rachunki mBanku oraz ubezpieczenia samochodowe dostępne w SUS mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Na najskuteczniej Polecającego mBank czeka Hyundai i30. » czytaj więcej

Banki

Internetowe lokaty najlepsze

"Polska" pisze, że założenie lokaty internetowej jest bardziej opłacalne od tradycyjnej ze względu na wyższe oprocentowanie. » czytaj więcej

Banki

InfoMonitor: 1,47 mln zadłużonych Polaków

W ciągu ostatnich trzech miesięcy o prawie 105 tys. wzrosła liczba Polaków mających problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań. Chodzi nie tylko o niespłacone raty kredytów bankowych czy pożyczek, ale też alimenty, opłaty za czynsz i media - wynika z raportu InfoDług. » czytaj więcej

Banki

W nowy rok szkolny z kontem osobistym

Początek nowego roku szkolnego to także dobra okazja do rozpoczęcia finansowej edukacji dziecka. Jednym ze sposobów może być uruchomienie konta w banku i przelewanie tam kieszonkowego. » czytaj więcej

Banki

Kolejny bank szykuje się do zwolnień grupowych?

Rok 2009 będzie rokiem pamiętnym dla branży bankowej. Z jednej strony mamy bowiem punkt odniesienia, czyli historycznie dobre wyniki finansowe za 2008, z drugiej początek kryzysu finansowego, czego efektem są tegoroczne zmiany - liczne fuzje i masowe zwolnienia. Niestety ten, kto miał nadzieję, że najgorsze za nami, powinien zrewidować plany. » czytaj więcej

Banki

Prezes NBP w 2008 r. zarabiał przeciętnie 32,9 tys. miesięcznie

32 tys. 894 zł zarabiał co miesiąc w 2008 r. prezes NBP Sławomir Skrzypek. Inni członkowie zarządu banku zarabiali średnio więcej od niego - 35,2 tys. zł. Do dyspozycji szefa banku centralnego jest za to reprezentacyjne bmw. » czytaj więcej

Banki

Czternastu chętnych na stanowisko szefa zarządu

O fotel prezesa PKO BP ubiega się 14 kandydatów, natomiast o funkcję wiceprezesa starają się 24 osoby - wczoraj rada nadzorcza zapoznała się z osobami, które zgłosiły się do konkursu. » czytaj więcej

Banki

Biurokracja na bank

Janusz Paczocha i dr Wojciech Rogowski z programu Sprawne Państwo zaprezentowali wyniki badań dotyczące ustawowych kosztów administracyjnych sektora bankowego w Polsce. Ograniczenie obciążeń administracyjnych, a tym samym kosztów biurokracji, jest jednym z założeń Komisji Europejskiej, mającym podnieść efektywność europejskiej gospodarki. Autorzy skupiają się na obciążeniach biurokratycznych polskich banków, wykazując, jakim ciężarem jest dla nich narzucona przez prawodawcę „papierologia”. » czytaj więcej

Banki

Nowa identyfikacja wizualna połączonego Banku

Bank BPH i GE Money Bank zaprezentowały nową identyfikację wizualną, której będą używać w pełnym zakresie od momentu połączenia, planowanego na IV kwartał 2009 roku, pod warunkiem uzyskania zgody KNF. » czytaj więcej

Banki

Pewna Spłata w mBanku

Od lipca br. Klienci posiadający kredyt hipoteczny w mBanku mogą skorzystać z nowej oferty ubezpieczeniowej „Pewna Spłata”. » czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

Mariusz Lewandowski...

Jeżeli poszukują Państwo adwokata w Toruniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą...

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.